רוצה להיראות הכי זוהרת ביום חתונתך? logo-animal
להיראות כמו נסיכה יפהפייה עם בגד נכון ואיפור שמתאים לגוון עורך?

צוות המאפרים המוסמכים של עופר בן חגי עומד לשירותך,
וידאג שתיראי נפלא ביום החשוב ביותר בחייך.

יפות יפות שבא לבכות

כל כלה רוצה להיראות יפה ביום החתונה שלה. לשם כך היא משקיעה את מיטב (שלא לומר את מרב) זמנה בבחירת שמלת כלה שתתאים בדיוק למבנה גופה ובתסרוקת מעוצבת שתתאים למבנה הפנים שלה ותבליט את תווי הפנים שכדאי להבליט. אין ספק ששמלה ותסרוקת הן פרמטרים מאוד חשובים שאי אפשר בלעדיהם, אולם יש פרמטר נוסף שבלעדיו המראה לא יהיה מושלם – איפור כלות.

מאופרת בדיוק במינון הנכון

גם נשים שאינן מתאפרות כדבר שבשגרה, ועל אחת כמה וכמה נשים שכן מתאפרות יודעות, שביום החתונה בלי איפור כלות שידגיש את היופי הטבעי שלהן פשוט אי אפשר. כמובן שלכל אחת צריך להתאים את הצבעים המדויקים ואת המינון הנכון של האיפור על פי טעמה האישי ועל פי סגנונה, משום שהמטרה היא שהיא תרגיש נוח, ולכן מאפרת או מאפר כלות הוא מקצוע בפני עצמו ולא כל מי שיודע לאפר, יכול לאפר גם כלות.

עופר בן חגי – איפור כלות כמו שאיפור כלות צריך להיות

בסלון של עופר בן חגי תוכלי לקבל טיפול כלה מקצועי, הכולל גם עיצוב תסרוקת נהדרת וגם איפור כלות שיתאים לסגנון האישי שלך ולמראה שתרצי ביום המאושר בחייך. צוות המאפרים שלנו ידאג להתאים לך גוונים שידגישו את עינייך ואת שפתייך ויטשטשו את כל מה שצריך לטשטש, מבלי שהדבר ייראה כאילו עטית מסיכה על עורך. אנו עושים שימוש במוצרים מהמובילים בשוק, שהינן היפו אלרגניים ועברו את כל הבדיקות הדרושות. כך אנחנו מבטיחים שתיראי מקסימה ויפה בדיוק כמו שאת רוצה להיראות, מבלי לפגוע בבריאות עור הפנים שלך, שהוא הנכס הכי חשוב שיש לך.

ייעוץ מקצועי ויחס אישי

כשתבואי לסלון של עופר בן חגי תוכלי ליהנות מייעוץ מקצועי שמטרתו להתאים לך לוק על פי תווי פנייך ועל פי העדפותייך. צוות המאפרים של הסלון יעמוד לשירותך וידאג לכך שכשתצאי מכאן תיראי בדיוק כמו שחלמת להיראות ביום החתונה שלך.