בואי לראות כיצד תוספות שיער של מילוי שיער דליל לא גורמות נזק לשיער גם שההנאה מסתיימת

לצערנו לצד השימוש ההולך וגובר בתוספות שיער לצורך עיבוי מילוי והארכה דבר המבורך על כול אישה במיוחד עם יש לה צורך בטיפול של מילוי שיער דליל, יש גם שימושים לא מקצועיים בתחום הרחב של תוספות שיער, כמו למשל דבקים לא נכונים שמזיקים לשיער ומוציאים שם רע לטיפול ולמטפלים וזה ממש ממש חבל. תוספות שיער צריך לעשות אצל מקצוענים כמו עופר בן חגי, מעצב שיער ומומחה בתוספות שיער אורגניות.
אנחנו פה על מנת לעשות לכם קצת סדר בראש… ישנם המון חידושים בעולם תוספות השיער והם נגזרת של עולם האופנה , הרשתות החברתיות והאלמנט הוויזואלי שהוא כל כך משמעותי כמו שרואים באינסטגרם בפינטרסט ובעוד מקומות.

להיות יפים בתמונות – האינסטרגם מחייב…

כולם רוצים להיות יפים בתמונה ולכן פיתחו שיטות חדשות של מילוי שיער דליל, תוספות שיער זה משהו שמאוד נפוץ אצל נשים ואצל נשים הבעיה היא בדרך כלל בחלק העליון של הראש בפוני, שם רואים את זה מיד זה משפיע על המראה וכמובן על ההרגשה.
יש נשים שיש להם בעיה בפוני או בשביל כלומר שביל רחב מידי שביל ארוך מידי ולכן פותחה תוספת קטנה מאוד עם מעט שיער והיתרון שהיא בעצם לא משנה את המראה וזה יותר עיבוי נפח למראה גלאם וזוהר יותר. הפתרון בעצם מסתיר את הבעיה וגורם לשיער שלכם להראות מלא בברק.

 

מילוי שיער דליל - טיפול מקצועי מספרת עופר בן חגי

מילוי שיער דליל עושה אותך צעירה יותר

מאידך יש נשים שרוצות שמרגישות שהם זקוקות לטיפול של מילוי שיער דליל על מנת להראות צעירות ב15 שנה ולשם כך פיתחו את התוספת היותר גדולה, היותר צפופה עם המון שיער ושיער שופע וברגע שיש לך שיער שופע את מייד מרגישה טוב יותר והביטחון העצמי עולה.
לגבי העניין הטכני של החיבור , יש את השיטות הישנות והלא טובות שנהגו להשתמש בהם פעם ומזה אנשים ונשים נרתעות, דברים כמו דבקים, קשירות שזה מושך את השיער ופוגע בו. מה שטוב בשיטות ההדבקה החדשות הוא שפיתחו חוט מיוחד שנקרא Microline שהוא בעצם טכנולוגיה מתקדמת של סיב שיער ושקוף, מה שעושים הוא שלוקחים ממש נקודות קטנות משיער הלקוחה מלפפים סביב אותו חוט מספר פעמיים בנקודות מסביב ומחברים את זה עם שיער הלקוחה. אין צורך לסבול, מילוי שיער דליל אינו נגזרת של ניתן לשנות

חיבורים מיוחדים שאינם פוגעים בשיער וטכנולוגיות חדשות הם הפתרון בשבילך

זה נעשה על ידי מלחם מיוחד לשימוש הזה, נותנים נגיעות קטנות קטנות ומה שטוב בעניין הזה הוא שיש מינימום נזק ומקסימום אפקט והחלק הכי טוב הוא שקל להסיר אותו הרי רוב הנזק נגרם שרוצים להוריד את התופסת של השיער, בסוג של הזה של ההדבקה פשוט שולפים את זה החוצה בלי שום נזק לשיער, זה גם מונע עוד נדבך מרגיז של היווצרות ראסטות, קשרים ובסופו של דבר זה גורם לתלישה של השיער.