מילוי שיער דליל - עופר בן חגי

את לא תמצאי פה את שמפו הפלא, מדובר פה על הבנה ותהליך לא ארוך מדי אבל גם לא זבנג וגמרנו, אבל בסוף התהליך יהיה לך שיער בריא יותר, חזק יותר. אם את אותה שיער ארוך יפיפייה ומלא ברק את צריכה לעבוד קשה.
נו אז למה זה קורה לעזאזל ?

אז מדוע זה קורה , מדוע השיער נשבר או יותר מדויק המרקם נשבר או מתעקם ? על מנת להבין למה זה קורה צריך להיכנס לעובי…השיער. נשירת שיער היא חלק מהתהליך הטבעי של הצמיחה שלו. את מאבדת בין 50 ל100 שערות ביום. אבל שהשיער נפגם ונשבר הוא הופך להיות כה חלש מכול מיני תכשירים כימים לשיער וטיפול לוקה ולא נכון שגורם לקצוות השיער להתרופף לפני סיום התהליך הטבעי של הנשירה. לא נעים לראות שיער דליל במיוחד אצל נשים אבל זה שלב שבו אפשר להגיע לשורש (תרתי משמע) הבעיה.

1. חוסר בלחות ובשומן

אם השיער שלך יבש בטח נתקלת בסיטואציה שבה את מסרקת את השיער שלך ויש את הקול של השבירה שאת עוברת עם המסרק על קצוות השיער. הקרקפת מייצרת שומן טבעי וגורמת לשיער לרמה מסוימת של לחות.
המהירות שבה השמן משפיע על כול המרקם של השיער תלויה בסוג השיער, ככול שהשיער מתולתל יותר ועבה יותר התהליך יתבצע בצורה איטית יותר. למרות זאת אפילו עם הקרקפת שלך מייצרת הרבה מאוד שמן את תתקלחי ברמה היום יומית את פשוט תבטלי את ההשפעה. גם הפעילות היומית שלך וכמובן תנאי מזג האוויר נוטים להשפיע על מצב השיער ומצב הלחות שלו. לדוגמה אם את שחיינית או שוחה המון הכלור ייבש לך את השיער בצורה דרסטית.

2. טיפול יתר

מחליקי שיער, פאנים וכלים אחרים גורמים בסופו של דבר לשבירת השיער. זה גורם לקצוות להשרף ולשנות את המרקם. טיפול יתר יכול להיות לא רק שימוש במחליק בתדירות גבוה מדי אבל טיפול יתר גם יכול לנבוע מחפיפה של מספר כימיקלים שעולים אחד על השני בו זמנית, כימיקלים מזיקים שנמצאים בצבע לשיער, במסלסלים ובטיפולים אחרים פוגעים בשיער ומשנים את המבנה של השיער, אם תשתמשי בכול הרכיבים האלה שימי לב כמה השיער שלך יהיה במצב רע

3. דיאטה לא נכונה

כולנו חוטאות במשהו מתוק לפעמים אבל חייבים לזכור שמה שאתה שמה בפנים בסוף גם יוצא החוצה! ואם לא אכלת בצורה נכונה ומסודרת יהיו לכך השלכות חוץ ממצב השיער שלך אבל זה גם לא מוסיף אם את רוצה לשמור על השיער ולשפר את מצבו
מזונות שעשירים בנתרן כמו חטיפים יכולים לגרום לנשירה של השיער ולדילול שלו. מזונות עתירי סוכר יכולים להפריע לספיגה התקינה של פרואטין ופרוטאין הוא חלק משמעותי במבנה של העצמות, מבנה השינים והשיער.

4. לחץ

הגוף הוא כלי די שקוף בכול פעם שיש לחץ בעבודה, בבית או בכול מקום אחר או שסתם עוברים תקופה קשה השיער הוא הראשון שמושפע מכך, הלחץ יכול להשפיע על תהליכים טבעיים שקשורים לשיער שלך שהיו קורים בכול מקרה אבל זה פשוט מאיץ אותם.

אבל מספיק עם הדברים השליליים הנה איך אפשר לפתור אותם

חשוב לציין שמעבר לשמירה על הדגשים אותם תוכלו לקרוא מטה טיפול של מילוי שיער דליל לנשים יכול להיות בעייתי אם לא הולכים למקום הנכון כלומר למספרה אורגנית שמתמחה בתחום.

1. פעולות יום יומיות

דבר ראשון הוא להמעיט בהתעסקות עם השיער שלך, עדיף להגיע לתדירות נמוכה של שימוש במחליקי שיער למיניהם או מייבשי שיער חזקים. שטיפה יום יומית של השיער שלך היא אף פעם לא רעיון טוב.
ככול שזה נוגע לדיאטה, לאכילה בריאה יש יתרונות ושיער חזק הוא רק חלק מהם. מאכלים שעשירים בחלבון מועילים לשיער שלך, שעועית, דג סלומון ואגוזים. מזון עשיר בסוכרים ובאבץ הוא לא מזון בריא לא לגוף ולא לשיער וכמובן להרבות במים שעוזר לשיער וכמובן גם לגוף.

2. לא להתעצבן על קטנות

אם אתה נמצא בסביבה תחרותית במקום העבודה שמייצרת לחץ וחרדה בגוף, אין בעיה מבחינה תחרותית אבל חשוב לדאוג לגוף שלך לישון כמו שצריך. לפעמים צריך לעצור לרגע ולתת לך הנחות מדי פעם. עשה לך סדר יום על מנת שתוכל לייצר לך מפרצים של מנוחה, לפעמים המנוחה גורמת לך להיות הרבה יותר אפקטיבי.

3. הזיני את השיער שלך, את חייבת להזין את השיער שלך

מעבר לתזונה נכונה את חייבת לבחור את המוצרים הבריאים לשיער שלך שיטפלו במרקם השביר של השיער שלך, בהקשר הזה תוספות שיער אורגניות יכול להוות פתרון. את רוצה למצוא מוצר שיהיה עדין וטבעי שמתאים למרקם של השיער שלך. הימנעי ממוצרים שמכילים שמן מינרלי שנשמע אמנם טבעי אבל בעצם מזיק לשיער. הכי חשוב להשתמש בתכשירים שמתאימים לשיער שלך, אם יש לך שיער עדין את צריכה להשתמש בשמפו פשוט ולא קרמי מדי, אם יש לך שיער מתולתל מלא שנוטה להיות יבש , שימוש גובר במרככים צריך להיות חלק משגרת יומך.

4. קיצוץ קצוות השיער

אמנם זה לא הדבר הכי כיף שיש אבל קיצוץ של קצוות השיער כול 6-8 שבועות יכולות לשפר את מצב השיער ולשפר את המרקם. אם השיער שלך במצב מאוד גרוע זה נראה בהתחלה שאת מורידה הרבה שיער אבל שתורידי את הקצוות ותורידי את הנפח השיער שלך יהיה בריא יותר. שיער לא מטופח ופגום יכול להשפיע על הביטחון העצמי שלך, לכן אם תיקחי את הצעדים הנכונים את תהי בדרך הנכונה לשפר את מצב השיער ואת מצב הגוף שלך באופן כללי.

בנוסף לשמירה על השיער שלך חשוב ללכת למקצוען שיודע לטפל בשיער שלך כמו שצריך מספרת עופר בן חגי מספרה אורגנית שמשתמשת בשיטות חדשניות ובריאות לשיר של מילוי שיער דליל