החלקת משי  – בואי לתת לשיער שלך את ההרגשה הרכה והנעימה הזו עם שיער חלק ובוהק

כימיקלים מחליקי שיער נועדו לרכך את השיער ולהפוך אותו לחלק וגמיש יותר.הם נועדו להחליק שיער מתולתל ומקורזל. הרבה נשים ממוצא אפריקאי בארץ ובעולם משתמשים בתכשירים כאלה על מנת להחליק את השיער המקורזל שלהם, החלקת משי.

החומר האקטיבי שנמצא בכימיקלים האלה יכול לפגום במרקם השיער ויכול להיות יקר, אפילו לאחר שהחומר מתחיל לעבוד לקוח לו זמן עד שהוא מחליק את התלתלים, אבל את יכולה לעשות החלקת משי לשיער כך שהשיער ירגיש כמו משי על ידי מספר פעולות.

לפני כול הפעולות תצטרכי מספר תכשירים:

  • קונדישנר חזק
  • ספריי מגן על חום טרמי
  • מחליק שיער
  • סרום לשיער

מרחי את הקונדישנר החדש, יש סוגים רבים של קונדישנרים עמוקים בשוק היום. חפשי כאלה שמכילים חמאת קקאו, חמאת שייה או אלו-ורה כמרכיב העיקרי.  הרכיבים האלה מספקים הזנה לשיער שלך והם נוחים ובטוחים לשימוש. מרככי השיער מכילים חומרים חזקים כמו אלקלי שיכולים לייבש את השיער.

מחליקי שיער משתמשים בחום גבוהה על מנת להחליק את השיער ופוגעים בזקיק השיער. על ידי שימוש בקונדישנר עמוק לפני ביצוע ההחלקה. את בעצם מכינה את השיער לתהליך ההחלקה. ככול שמצב השיער שלך בריא יותר לפני ההחלקה כך ההחלקה תלך טוב יותר ובמינימום נזק לשיער .

החלקת משי

חממי את מחליק השיער – החלקת משי  

מרחי משחה תרמית מגנה על כול החלק של הראש ושל המברשת, זה עוזר להגן על השיער מפני שריפה שלו. את לא רוצה שהשיער שלך יריח כמו עוף צלוי….

חלקי את השיער שלך לאזור עליון ולאזור תחתון, אספי את החלק העליון בקליפס. זה מזיז את החלק של השיער ומפנה מקום לחלק התחתון כך שתוכלי מפוקסת כול פעם על חלק אחר.

קחי חלק של השיער באורך של בערך 2.5 ס”מ ומקמי את מחליק השיער באמצע של החלק שאת עובדת עליו. עבודה באזורים קטנים יותר עוזרת לשיער שלך להיות כמה שיותר חלק ומשאירה אותו רך ונעים למגע כמשי.

אחזי בידית האחיזה של מחליק השיער באזור החלק של השיער עליו את עובדת ובתנועה מהירה יחסית, העבירי את המחליק על אזור השיער עליו את עובדת מלמעלה למטה עד סוף קצוות השיער.

תמשיכי את זה עד שאת מסיימת את החלק התחתון ועשי את אותו דבר עם החלקה העליון.

לאחר מכן מרחי מעט סרום על כף היד שלך ושפשפי, העבירי את הידיים שלך על השיער שלך ברכות מלמטה למעלה, הסרום לשיער מגן על השיער שלך ומשאיר את אותו במראה בוהק וחלק.