איך לעשות זאת נכון גם לצבוע את השיער ועל הדרך לייצר תסרוקות לשיער מתולתל

למרות שצביעה קבועה של השיער היא הנורמה מזה עשורים, לדעת לבחור את הגוון הנכון ולשמור עליו שהוא יראה מרשים ויפה זה הליך יותר מורכב ממה שחושבים. בדיוק בשביל זה אנו נעביר לכן קורס מזורז על צביעת השיער הקבועה במיוחד אם את מתולתלת תסרוקות לשיער מתולתל.

צבע קבוע לשיער – כיצד התהליך עובד ?

שמשלבים צביעת שיער קבועה יחד עם חומר אקטיבי זה גורם בעצם לאפידרמיס בשיער להיפתח ומאפשר לפיגמנטים שנמצאים בצבע לחדור לאלומת השיער ולשנות ולבצע מניפולציה על הצבע של השיער על ידי הוספת פיגמנט שלא היה שם במקור. זו גם האופציה הטובה ביותר לשיער אפור מכיוון שזה משחזר א הפיגמנט המקורי לתוך האפידרמיס של השיער, במקום שרק יגרד את השכבה העליונה והחיצונית. זה גם הצבע שמחזיר הכי הרבה זמן מעמד במיוחד אם את מתולתלת תסרוקות לשיער מתולתל.

האם צבע שיער קבוע באמת מחזיק כול כך הרבה זמן ?

צבע קבוע מחזיק בממוצע שישה שבועות, אבל זה רק מכסה את הזמן שבו השיער רווי בצבע. מכיוון שהצבע מכיל יותר אמוניה הפיגמנט בצבע הקבוע מתחמצן מהר יותר לעומת שימוש בטונר. לאחר ששה שבועות השיער כבר נחשף לסביבה, נחפף ונשטף וכל זה גורם לפיגמנט לדהות. צבע ברונטי לאחר שישה שבועות יכול להראות חסר חיים.

מדוע איני יכולה למצוא צבע קבוע לשיער גווני הקשת ?

כול אישה שצובעת את השיער שלה בצבעיים חיים כמו ורוד, ירוק או כחול משוועת לפתרון קבוע לשימור הצבע של השיער ולא כמו היום שהיא צריכה לעשות טאצ טפ לפחות פעמיים בשבוע. למרות הביקוש לצבע קבוע בצבעים לא סטנדרטים עדיין אין מוצרים כאלה בשוק והשאלה היא מדוע. ובכן יש מספר סיבות.

על מנת להשיג גוון שיער של צבעי הקשת חייבים להסיר את כל הפיגמנטים מהאפידרמיס בשלב הראשון, אם לא תעשי זאת ותצבעי את השיער הטבעי החום שלך, לדוגמה בכחול, הצבע הכחול רק יגרום לפיגמנט הכתום בשיער החום לצוץ במקום הצבע הכחול שרצית לשים במקור או תסרוקות לשיער מתולתל.

אם את רוצה שהצבעים האלה ייתפסו את חייבת להסיר את כל הפיגמנטים הטבעים לפני וזאת מכיוון שצבע קבוע מעל שיער שעבר הלבנה היא השיטה המהירה ביותר לפגוע בשורשי השיער ושילוב של צבע לא טבעי עם צבע טבעי יגרום לגוון עמום ולא מבריק. זה עוזר לנו להבין מדוע יש עוד דרך ארוכה לפני שנוכל לקנות צבעים צבעונים כמו סוכריות שעובדות כמו שהצבעים הטבעיים עובדים.

מה ההבדל בין לקנות צבע ברשת הפארם ולצבוע צביעה קבועה בבית לעומת צבע קבוע בסלון ?

השוני הוא החוזק של הצבע בדרך כלל הצבע שקונים בחנויות הפארם אינו מקצועי וחזק כמו החומר שהמספרה משווקת. בדרך כלל במספרות שמכבדות את עצמן הספר יתאים את צבע השיער למרקם ולצבע הייחודי של השיער שלך אבל שאת קונה צבע מוכן מחנות את מקבלת מוצר צריכה שנוצר על ידי חברות שרוצות להעניק לך משהו שאת רוצה. במספרה את תקבלי את נוסחת הצבע המושלמת בשבילך.

אז איך אני שומרת על צבע קבוע בשיער

מחויבת היא מילת המפתח פה – אם את רוצה לשנות את השיער את חייבת להבין שמדובר בתהליך כימי ושיש גבול לכמה שניתן לשלוט על מצב השיער בשבועות הבאים לאחר הטיפול. על ידי שימוש בשמפו טבעי לא חומרים אחרים הפיגמנט של הצבע לא יפגע שאת חופפת את השיער ויישאר מבריק ומלא ברק.

אם חשקה נפשך בשלל תסרוקות לשיער מתולתל עופר בן חגי הוא הכתובת שלך.

מספרת עופר בן חגי מתמחה בטיפולים של החלקה יפנית, החלקה צרפתית ושלל טיפולים מפנקים לשיער