מילוי שיער דליל ושילוב של תוספות שיער – פתרון שישפר את ההרגשה שלכם ושלכן

HIGHLINE:

שיטת מילוי שיער דליל “היילינס” מיועדת לדלילות נמוכה בחלק העליון של הראש והפוני, יחידת ההיילינס היא קטנה בהקפה (מידות 11cmx9cm) ועם שיער רך דק ועדין.

תפקיד ה”היילינס” למלא את המעט שחסר בשיער ולשוות מראה טבעי עדין ולא קרחתי.

TOPHAIR:

יחידת ה”טופהייר” מגיעה בצורה של שביל (מידות 13cm-6cm) בצורה ארוכה וצרה על מנת למלא דלילות שיער במקום של השביל וליצור במידת הצורך גם פוני מלא יותר כחלק מטיפול של מילוי שיער דליל.

MICROLINE:

יחידת ה”מיקרוליין” גדולה ומלאה יותר מהקודמות (מידות 16cm-14cm) תפקידה למלא שיער לבעלות שיער דליל במיוחד בחלק העליון של הראש ובאזור הפוני כאשר המראה המתקבל הוא שיער שופע מלא וצעיר.

היתרונות שמציעה היירדרימס בשיטות אלו מושלמות ומתחברות לשיער הטבעי על ידי חיבורים קטנים ולא מזיקים לשיער, כך שכמות השיער הטבעית לא מידללת.

יתרון נוסף שביחידות שיער אלו אפשר לשלב את שיער הלקוחה בתוך תוספת השיער.

כיוון שהתוספות שיער של “היירדרימס” מגיעות בצורה של רשת דקה ועדינה הקרקפת נושמת ומאווררת כך שצמיחת השיער לא נפגעת וזאת גם הסיבה שאפשר להציא ולשלב את שיער הלקוחה עם התוספת מה שנותן מראה מלא וטבעי.

 

תוספות שיער מילוי שיער דליל

 

מה ההבדל בין תוספות שיער – לצורך הארכת שיער – לבין מילוי שיער דליל לצורך עיבוי והסתרת  דלילות וקרחות בשיער.

הארכת שיער:

במקרים בו הלקוחה סובלת משיער דליל מעוניינת לעבור מילוי שיער דליל  ולהאריך שיער, ומסיבות שונות השיער לא צומח בקצב הרצוי ,ישנן כמה סיבות לצמיחה האיטית בשיער:

1. גנטיקה – ישנן בנות שגנטית שיערן יצמח לאט ומעט ולכן כל ניסיון להאריך את השיער או לגרום לו להיות עבה יותר יתקל בתסכול ובחוסר הצלחה.

2.שיער מתפצל- ישנן בנות ששיערן בשורשים בריא ואולי גם מלא ולפעמים גם מבריק, אך בקצוות מאבד השיער את כל התכונות הטובות ומאבד מהברק ,החוזק והגמישות והשיער נוטה להתפצל ליותר מקצוה אחת.

פיצול יכול להגרם מסיבות שונות:

א. כימיה לשיער ברמה נמוכה (צבעים ,החלקות וכו )

ב. מוצרי טיפוח ברמה נמוכה (שמפויים ,מרככים קרמים וכדומה.)

ג. סירוק אגרסיבי עם מברשות לא מתאימות ובלי חומרים שמגנים מפני הפגיעה של הסירוק  (כגון: ספריי קראטין של חברת פיליפ מרטינס על בסיס אורגני ובלי חומרים שאינם טבעיים.)

ד. חשיפה מרובה לשמש ושימוש במכשירי חימום לעיתים תכופות, כגון: פנים שמוצמדים  מדיי לשיער, מחליקים (מחליקים כולאים בתוכם חום גבוה מדיי) וכדומה.

ה. פיצול השיער בעזרת הידיים – הרגל מגונה וכדו’.

במקרים אלו אם רוצים להאריך את השיער נתקלים בתסכול מתמשך , הפתרון הנכון והטוב הוא תוספות משיער טבעי ואיכותי בשיטת הדבקה ע”י דבק שעשוי מקראטין (החומר העיקרי שהשיערה בנויה ממנו). עופר בן חגי במספרה האורגנית שלו מציג מילוי שיער דליל בשילוב תוספות שיער לחוויה אחרת

או הלחמת תוספות שיער באמצעות פולימרים מחומרים איכותיים.

תוספות השיער מחזיקות לאורך זמן .קלות לסירוק ולעיצוב .

כל עוד תוספות השיער מחוברות הן מגינות על קצות השיער הטבעי שלך מחום, מסרוק ומפיצול והשיער הטבעי אט אט חוזר לעצמו מבריא ומתארך…

התוצאה: שיער ארוך יפה ומרשים תוך שעה קלה ושיקום השיער הפגום על הדרך

עוד מידע על מילוי שיער דליל


 החלקה יפנית  מילוי שיער  תוספות שיער לגברים
 img_20161127_195410  161115_144059_collage-1
 pic-3-ofer  pic-2-ofer
 pic-1-ofer