פאה לגבר – הפתרון היעיל והבריא ביותר לבעיית ההתקרחות

  • שביעות רצון מהמראה החיצוני למראה טבעי
  • השבת הביטחון העצמי
  • התמודדות קלה יותר עם מצבים כמו נשירת שיער, בעיות רפואיות ועוד

לא לנשים בלבד

פאות נתפסות הרבה פעמים כאביזר שמתאים לנשים בלבד. למעשה, אין לעניין כל הצדקה. אמנם שיער גולש וארוך הוא משאת נפשן של נשים רבות, ואמנם חלקן מעוניינות בפאות מסיבות הלכתיות, אולם אין ספק שהשיער מהווה גורם מרכזי גם למידת שביעות רצונם של גברים מהמראה החיצוני שלהם. בדיוק מסיבה זו יש היום הרבה מאוד סוגים של פאה לגבר או סוגי פאות שונים, שמשדרגים בצורה משמעותית את המראה החיצוני.

התוספת שתופסת בפאה לגבר

גברים נוטים להקריח בצדי הראש ובאזור המצח (“מפרצים”), והרבה פעמים מנסים להסתיר את האזורים המקריחים הללו באמצעות “הלוואות” של שיער מהצדדים. כמובן שהתוצאה לא תמיד משביעת רצון והרבה גברים מתהלכים בתחושת תסכול מהמצב.

פאות לגבר מותאמות בדיוק למצבים האלה והן בדרך כלל לא מלאות אלא מכסות את האזורים הבעייתיים בלבד. בזכות העובדה שניתן היום להתאים את הצבע שלהן בצורה מדויקת לצבע השיער הקיים, הרי שהמראה שמתקבל נראה טבעי לגמרי, ולא “מסגיר” את העובדה שמדובר בשיער שאינו מקורי.

עופר בן חגי – התאמה מושלמת של פאה לגברפאה לגבר

בסלון עופר בן חגי מתמחים בהתאמת פאות לגבר. מתוך הבנה למצב הרגיש התהליך כולו מתבצע בדיסקרטיות מלאה, בחדר צדדי. הצוות המקצועי של המספרה יעמוד לשירותכם וימצא עבורכם תוספת המתאימה למבנה הראש ולצבע השיער שלכם, כך שכשתצאו מהמקום תוכלו להיראות בדיוק כמו שרציתם. אין ספק שפאות לגבר משפרות משמעותית את הביטחון העצמי ומאפשרות לכם להמשיך בשגרת חייכם עם הרבה יותר מוטיבציה והרבה פחות תסכול.