תוספות שיער הם תוספת קטנה שיכולה לתת אושר גדול

השיער שלכן דליל ודק? תמיד חלמתן על שיער מלא ושופע אבל חשבתן שאי אפשר – זה הזמן לתוספת שיער.

במספרה של עופר בן חגי מחכה לך צוות מקצועי, המתמחה במקצוע תוספות שיער

בין אם יש לכן שיער קצר ובא לך תסרוקת מושקעת לרגל החתונה או לרגל כל אירוע אחר, ובין אם אתן סובלות משיער דליל ודק ומנשירה מוגברת, חשוב שתדעו שיש לנו בשבילכן פתרון. תוספות שיער יאפשר לכן להוסיף נפח לשיערכן, להאריכו ולהקנות לו מראה בריא ועשיר, בדיוק כמו של כוכבות הוליווד. הטרנד שינה את חייהן של נשים רבות ובהחלט הוא יכול לשנות גם את שלכן. עופר בן חגי והצוות שלו מתמחה בתחום זה של עיצוב שיער ובתחומים רבים נוספים.

כל מה שרציתן לדעת על סוגי תוספות שיער

היום נשים רבות המודעות לתרומה המשמעותית שיש לשיער ארוך וגולש למראה הכללי שלהן מעוניינות בתוספות שיער, אבל לא בדיוק יודעות מהן האפשרויות העומדות לרשותן.

בין אם אתן סובלות מנשירת שיער ובין אם אתן מעוניינות במראה זוהר לאירוע, הנה לפניכן המדריך המלא לסוגי תוספות שיער, שיסייעו לכן לבצע את הבחירה המושלמת עבורכן.

האם יש הבדלים בין שיטות שונות של תוספות שיער ?

בהחלט. הבדל עיקרי נוסף הינו בשיטת ההשמה של התוספת. השיטות הקיימות היום בתחום זה הינן:

  • תיקתקים – חיבור שנעשה קווצות-קווצות. כל קווצה של תוספת מולחמת לקצוות השיער הטבעי תוספות שיער באמצעות תיקתקים הצבועים בצבע השיער ואינם נראים לעין. התוצאה – שיער ארוך וגולש למראה נהדר. היתרון הגדול בשיטה זו הינו היכולת לנתק את התוספת בקלות, כך שהיא מתאימה בעיקר לנשים המעוניינות בשינוי לפרק זמן קצר (אירוע, צילומים וכד’)
  • טרסים – תוספות שיער שמחוברות לשיער הטבעי באמצעות הדבקה לא חזקה, שנשטפת בחפיפה. גם תוספות אלה מתאימות לפרק זמן קצר, והן מקובלות היום מאוד אצל כלות.
  • חרוזים – חיבור התוספת לשיער הטבעי נעשה באמצעות חרוז פלסטיק או מתכת, המתחבר לשיער הטבעי באמצעות דבק סיליקון. מתאים מאוד לנשים המעוניינות להוסיף נפח לשיערן.
  • הדבקה – הדבקה מעט יותר חזקה מזו של הטרסים. השיטה המקובלת ביותר כיום לביצוע תוספות שיער בזכות העובדה שהיא גם איכותית וגם לא יקרה.
  • הלחמה – תוספות שיער שמולחמות באמצעות קרטין, ומאפשרות לכל אישה ליהנות מהן לפרק זמן ארוך. שיטה זו היא אחת השיטות הבריאות והבטוחות ביותר להשגת תוצאה מושלמת, והיא מאפשרת לחפוף את השיער ולעצב אותו ללא חשש מנפילת התוספת.