תוספות שיער הופכות אותך לזוהרת ולמסמר המסיבה אבל חשוב לדעת איך לבחור אותן

תוספות שיער מופיעות בכול צורה צבע וסוג וקשה לבחור וקשה יותר להגיע למקום שמציע לך את מה שאת צריכה בדיוק, מה שיתאים לסגנון שלך לאורך החיים שלך ולסטייל שלך – ולכן הנה מספר דברים שאת חייבת לדעת לפני שאת מפרגת לשיער היקר שלך.

ישנם עשרות סוגים של תוספות שיער ולא כולם מתאימים לשיער שלך.

יש את הקליפ אין שפועל תוך כמה שניות, יש את ההדבקה שנתפסת בחלקים עבים של השיער עם הדבקה כפולה של קארטין, יש כמובן את הסוג שמולחם לשיער שמתחבר לצמה מוסתרת ללא דבק ויש את תוספות השיער שמבוססת על פרוטאין – במיוחד לשיער ארוך שמקושר לחלקים קטנים של השיער 2 סנטימטרים מהקרקפת עם חומרי הדבקה כמו הקארטין , דבקים המבוססים על נפט.

חוץ מזה שהמבחר מאוד גדול יש כמובן תוספות שיער מלאכותיות וטבעיות. טקסטורות שונות מאזורים שונים ואלפי צבעים מהם אפשר לבחור. על מנת לעשות את ההחלטה הנכונה בשבילך, את חייבת לעשות סקר במקומות השונים על מנת למדוד ולהבין מה מתאים לשיער שלך, לסגנון שלך וכמובן לתקציב שלך, אל תרגישי מחויבות ללכת אם מה שהמספרה שלך מציעה, במקום זה פשוט עשי מחקר ותבואי מוכנה.

דבק בתוספות שיער יכול להביא למצב מאוד דביק ובעיתי

ההדבקות מתאימות טוב יותר לנשים ממוצא אפריקאי מכיוון שהשורשים שלהם הם עבים יותר בצורתם הטבעית. לעומת זאת לנשים לבנות יש שורשים חלשים יותר ולכן צריך דבק יותר חזק על מנת להדביק את התוספות ואחר כך זה מקשה על ההורדה, תחשבי רק איך זה להוריד מסטיק מהשיער…סיוט.

התאמה אישית זה המפתח – כול תוספת שיער מכול סוג נראית הרבה יותר טבעית וחלק מן השיער אם התספורת מעוצבת ויפה והצבע בשיער נראה מצוין כך שהתוספת נטמעת בתוך מרקם השיער הטבעי.

תוספות צריכות הרבה TLC

ממש כמו השיער הרגיל שלך, גם לתוספות יכולות להיות קצוות שרופים ופיצולים ובסופו של דבר גורמות לשיער להראות פגום לאחר שהלכת למעצב פעם אחר פעם. על מנת להגן על ההשקעה שלך (זמן וכסף…) את צריכה להגן על השיער שלך בצורה מתונה קרי להשתמש בספרי לשיער שמספק הגנה טרמית לפני שאתה עושה החלקה בחום או משתמשת בפאן חזק מאוד. וכמובן לטפל בשיער שלך לפחות פעם בשבוע.

את עדיין לא טילור סוויפט לא צריך לעשות שינוי דרסטי

אם את מודאגת שהטרנספורמציה או השינוי יראה דרסטי מדי ולא אמתי לסביבה את יכולה לבקש ממעצב השיער שלך לבנות לך את תוספות השיער בצורה מתונה להתחיל עם 5 חלקים ולהוסיף 1 או 2 כול פעם שאת צריכה שדרוג, כך השיער שלך יראה ארוך יותר ועבה יותר תוך כמה חודשים כך שהתהליך יראה לסביבה אמתי יותר.

כמובן שתהיה תקופת הסתגלות – זה קשה במיוחד לנשים לעשות שינוי משמעותי בשיער ולעצב אותו מחדש אבל השיטה שדיברנו עליה קודם לגבי הוספת תופסות אחד אחרי השנייה בצורה הדרגתית ולא הכול ביחד יכולה להקל על המעבר. את פשוט צריכה להיות מוכנה לעבוד עם הסגנון החדש.

ייבוש השיער יהיה מעט שונה עם תוספות השיער

שיש לך בין 5 ל15 חלקים של תוספות שיער שהודבקו, הולחמו או נתפרו הדבר האחרון שהשיער שלך צריך הוא יניקת יתר. ולכן שאתה מייבשת את השיער שלך בקשי ממעצב השיער שלך לדלג על הברשת השיער הרגילה (מה שיכול לפרום את תוספות השיער ולפגוע בהם) ולאחר מכן הם יוכלו לעצב את השיער שלך בצורה הרגילה.

גם הדבקה פשוטה שאת עושה בעצמך של תוספות שיער יכולה לתת מענה סביר – אם יש לך בעיה של תקציב את תמיד יכולה ללכת לחנות לחומרי יופי, לחפש תוספות שיער שמתאימים לצבע של השיער שלך ואז לקחת כמה קליפסים שאיתם מדביקים פאות, לאחר מכן תפרי את הקליפס לתוך עם תוספת השיער עם מחט והנה לך תוספת שיער מוכנה מעשי ידיך.

את חייבת ללכת למישהו מקצועי

תוספות שיער הם הוצאה לא קטנה, התוספות תלוי כמובן בסוג ובשיטת השזירה עולות הרבה כסף ומחייבות גם שינוי בסטייל שלך ולכן מומלץ להתייעץ לפני שאת בוחרת תוספת שיער כזאת או אחרת. את גם לא תרצי לנסות משהו חדשני ולהיות שפן ניסיון אלא לבטוח בטיפול שכבר נעשה על ידי אלפי נשים לפניך – מספרת עופר בן חגי מתמחה בהחלקות יפניות – שווה לך לבוא ולהכנס או להתקשר 03-6702526 .

תוספות שיער - עופר בן חגי

הגישה שלך לחיים והסגנון שלך יכתיבו את סגנון תוספת השיער

האם את לובשת משקפי שמש חמודים כל הקיץ ? הולכת לשיעור ספינינג עם הפוני ? אם כן את צריכה להגיד למעצב שלך בדיוק את הדברים הללו על מנת שלא ידביק אותם קרוב מדי לאוזניים (היכן שיושב המוט של המשקפים) או נמוך מדי שרואים את התוספות בצורה גסה שאת מרימה את השיער. שאת מרגישה בנוח את במיטבך – בקשי מהמעצב שיתאים את תוספות השיער לסגנון החיים שלך.

רוב הסיכויים שתוספת השיער שלך לא מקורית

אלא אם כן כתוב במדויק על החבילה שמדובר בשיער בתולי (מקורי) (99 אחוז הם לא) אז תוספות השיער כבר נצבעו בעבר וזה אומר שאתה יכולה לעשות אותה כהה יותר, אבל אם תנסי להבהיר אותם את כנראה תהרסי אותה.

תוספות שיער לא מחזיקות כל כך הרבה זמן כמו שאת חושבת

בממוצע ואת דואגת להם בצורה טובה, טיפ אינס מחזיקים מעמד בדרך כלל בין 6 ל-8 שבועות, ההדבקה 4-8 שבועות ושימוש בפרוטאין מחזיק בין 6 ל8 שבועות. התוספת היחידה שמחזיקה מעל שנה היא שימוש בקליפסים מכיוון שאת לא לובשת אותה כול יום.

אי אפשר לשטוף תוספות סינטטיות – מכיוון שתוספות סינטטיות אינם טבעיות אי אפשר לשטוף אותם, מה שאומר שאי אפשר לחפוף אותם עם שמפו, הם יהרסו ברגע שתנסה לנקות אותם בכול צורה.

מילוי שיער דליל לנשים – קראי עוד