תסרוקות לאירועים חגיגיים או לכל ארוע אחר התאימי את התסרוקת למבנה הפנים שלך

תסרוקות לאירועים חגיגיים או תסרוקות לערב או בכלל לאירוע – אז איזה תספורת הכי מתאימה בשבילך ? איזה תספורת הכי מתאימה לשיער מלא , שיער דק ושיער מתולתל, ואיך להבין איזה תספורת מתאימה בצורה המושלמת למבנה הפנים שלך ולמרקם השיער שלך.

להבין את מבנה הפנים שלך ולהתאים לו התסרוקת המחמיאה

הסוד לתספורת מעולה, בין אם אתם צריכות תסרוקות לאירועים חגיגיים או אירוע חגיגי אחר, מורכב משני דברים, התחשבות במבנה הפנים ושנית את חייבת לבחור תסרוקת שעובדת בצורה הטובה ביותר עם מבנה השיער שלך. לכול מרקם ומבנה פנים יש תספורת מתאימה שתחמיא לך אבל על כול אחת כזאת יש אחת שתראה

בחרי את התספורת שהכי מתאימה למרקם השיער שלך

כול אחת מאתנו יכולה לשייך את השיער שלה לסוג אחד או כמה סוגים של מרקם שיער: יבש, מחוספס, מתולתל, גלי, חלק, סיבי ושמנוני. אם יש לך שיער סיבי ודק שנוטה לאבד פרופורציות השיער שלך יראה מלא יותר ככול שהוא יהיה קצר יותר.

לעומת זאת שיער מחוספס ומתולתל צריך לקבל אורך, ככול שהוא יהיה קצר יותר הוא יהיה מקורזל ותפוח יותר. אותו דבר לגבי הפוני, אם יש לך שיער מתולתל ומחוספס הפוני יהיה מקורזל, שיער רגיל יכול לאבד את כל הנפח שלו אבל חיתוך בשכבות מוסיף נפח. ולא משנה מה סוג השיער שלך שיער פגום אף פעם לא נראה טוב.

תסרוקות לאירועים חגיגיים

תספורת שמחמיאה לכולן – תסרוקות לאירועים

מסתבר שתספורת שמגיעה עד גובה הכתפיים היא התספורת המחמיאה ביותר לרוב הנשים. שיער ארוך מאוד יכול לגרום לפנים מאורכות להראות ארוכות יותר. שיער קצר יכול לגרום לפנים עגולות להראות עגולות יותר. שיער קצר הוא בעייתי במיוחד בשיער מאוד מתולתל.

אם מבנה הגוף של קטן מאוד את תראי כמו ילדה צעירה בת 15 עם שיער סופר ארוך. אבל שיער בגובה הכתפיים נראה טוב על כול אישה לי קשר לגזרה, למבנה הפנים או לגיל שלה.

לאיזה נשים מתאים שיער ארוך – תסרוקות ערב אסוף ?

שמתייחסים למושג שיער ארוך מתייחסים בדרך כלל לשיער מעבר לקו הכתפיים, לא מומלץ לנשים מאוד נמוכות ללכת עם תספורת ארוכה (אחרת תראי לנצח כמו בת 12) ולא לנשים עם פנים מאורכות וצרות. לעומת שיער ארוך יראה נהדר אם יש לך מבנה פנים אובלי או מרובע, בנוסף כול אישה שיש לה שיער ארוך שעובר את קו החזה צריכה להרגיש מיושנת

מה לעשות ומה לא לעשות עם שיער קצר

שיער קצר מגיע במגוון אורכים, על מנת להבין איזה אורך הכי מתאים לך חשבי לעצמך מה “הנכס” הכי טוב שלך ומה גובהך. שיער מאוד קצר על בחורה מאוד גבוהה יכול להראות גברי מדי או עוצמתי מדי.

שיער קצר לנשים עם פנים עגולות יגרום לפנים להראות מלאות יותר, בגדול אם יש לך פנים עגולות עדיף לגדל שיער שיהיה ארוך יותר מגובה הסנטר. אם יש לך סנטר מחודד הימנעי משיער שנופל ישר על הסנטר, אם יש לך עיניים מדהימות שקלי תספורת קצרה אבל עם פוני צדדי שבדיוק נופל על הצד של העין.

זכרי תספורת טובה מחביאה את החסרונות ומוציאה את היתרונות של המראה שלך. אם חשקה נפשך בשלל תסרוקות לשיער מתולתל עופר בן חגי הוא הכתובת שלך.

מספרת עופר בן חגי מתמחה בטיפולים של החלקה יפנית, החלקה צרפתית ושלל טיפולים מפנקים לשיער – התקשרי עכשיו 03-6702526