יחידת שיער

  יחידות שיער או תוספות שיער – כל מה שיגרום לאהוב את עצמך אפילו יותר

  אם את סובלת, משיער דליל או דק ,כיום יש פתרונות לכך. אם זה בכל השיער ואם זה בחלק העליון של הראש או גם וגם. הארכת שיער ומילוי שיער דליל הן הפתרון.

  כיום, יש מספר פתרונות קלים לבעיית הדלילות בשיער, באמצעות טכנולוגיה חדשה. זמן חיבור תוספות השיער הוא מהיר, מדויק ועמיד . תוספות השיער ומילוי השיער הדליל, לא פוגע באיכות השיער הקיים ועוזר לו להשתקם.

  תוספות שיער-סוגים שונים:

  לשם ביצוע הארכת שיער, מילוי שיער ותוספות שיער, משתמשים עם שיער באיכות גבוהה, על מנת, שהחפיפה והסירוק של השיער יעשו בקלות וביעילות וכן זמן השימוש בתוספות השיער יהיה ממושך יותר. כך כשמשתמשים בתוספות שיער 100% טבעי ובאיכות גבוהה התוצאה שתתקבל תהיה טובה יותר וטבעית יותר.

  תוספות שיער מתאימות יותר לבעלות שיער קצר, שרוצות להאריך ללא המתנה ממושכת עד שהשיער הטבעי יגדל וכן לנשים ששיערן מתפצל בקלות ונשבר וקשה להאריך אותו. עם תוספות השיער האיכותיות ושיטות החיבור המתקדמות ,השיער הטבעי ישמר יותר ועשוי להתארך מהר יותר.

  לבעלות שיער דק, הרוצות לשוות לשיערן מראה ארוך יותר ומלא יותר, בעזרת תוספות השיער,יתקבל מראה מרשים יותר וצעיר יותר.

  יש מספר רב של תוספות שיער, תוספות שיער שעברו תהליכים כימים ,תוספות שיער ממדינות שונות, באיכויות שונות, שיער מעורב משיער טבעי וסינטטי , שיער טבעי שעבר תהליכים כימים ועבר ציפוי בסיליקונים, המשווים לו מראה מבריק ורך בתחילה ,אך לאחר מספר חפיפות ציפוי הסיליקון יורד והשיער הופך ליבש ומלא קשרים.

  תוספות שיער באיכות נמוכה מאבדות מהגמישות והברק תוך זמן קצר והופכות ליבשות וקשות לסירוק. בעקבות כך ,מתחיל הסיוט המתבטא בקשרים ותלישות של השיער והשיער הטבעי שלך עלול לאבד עוד יותר מהאיכות ומהכמות שלו.
  תחום ביצוע תוספות השיער מתאים למומחים.

  עופר בן חגי ,משתמש בתוספות השיער האיכותיות ביותר ובשיטות המתקדמות ביותר על ידי חומרים איכותיים, העושים את ההבדל באיכותם ובחיבורם לשיערך.

  לכן, אם כבר עברת חיבורים וסוגי תוספות שיער לא מוצלחים, את מוזמנת אלינו לחוויה מתקנת.

  אצל עופר בן חגי ,תמצאי מגוון רחב של פתרונות וסוגי תוספות שיער.

  שיער חלק ,שיער גלי, שיער מתולתל, שיער קצר, שיער ארוך ותוספות שיער במגוון צבעים רחב וטבעי. כמו כן תינתן ההזדמנות לבחור ביחד עם עופר את התוספות המתאימות לך ביותר.
  עופר בן חגי יכול להבטיח לך שתיהני מתוספות השיער לאורך זמן ושיערך יתחזק ויבריא בזכות טיפול מדויק ונכון.

  תוספות שיער-מידע נוסף

  הסטיגמה כי תוספות שיער גורמות לנזק תתמוסס במקרה ומשתמשים בתוספות שיער 100% טבעי ובאיכות גבוהה ובחיבורים מחומרים איכותיים שלא גורמים נזק בחיבור שבין תוספות השיער לבין השיער שלך. במהלך השימוש בתוספות השיער וכן בזמן הורדתן , השיער שלך לא יינזק.

  במידה והשיער איכותי ואם החיבורים מתבצעים בצורה מדויקת ומקצועית על ידי חומרים טבעיים ונכונים, מראה תוספות השיער יתקבל כמראה טבעי לחלוטין. החיבורים הם קטנים מאוד וכמעט בלתי מורגשים וכמובן בלתי נראים. גם אם תאספי את שיערך, החיבורים לא ייראו. את החיבורים האלה ניתן להסיר בקלות על ידי שמפו מיוחד, בלי כאבים ובלי תלישה של השיער שלך.

  עופר בן חגי משמש בדימיונו כדי למצוא לכל אחת ואחת את הפתרון היחודי לה במילוי והארכת שיער כשיש בעיה של דלילות שיער או שיער דק וקצר.

  הפתרון האולטימטיבי לדלילות שיער הוא מילוי בשיטת HIGHLINES, TOP HAIR, MICROLINE של החברה הבינלאומית hairdreams’ בשיטה זו משתמשות מיטב הידועניות מכל רחבי תבל בשל איכותו הגבוהה של המוצר.

  HIGHLINE:

  שיטת מילוי שיער “היילינס” מיועדת לדלילות נמוכה בחלק העליון של הראש והפוני, יחידת ההיילינס היא קטנה בהקפה (מידות 11cmx9cm) ועם שיער רך דק ועדין.

  תפקיד ה”היילינס” למלא את המעט שחסר בשיער ולשוות מראה טבעי עדין ולא קרחתי.

  TOPHAIR:

  יחידת ה”טופהייר” מגיעה בצורה של שביל (מידות 13cm-6cm) בצורה ארוכה וצרה על מנת למלא דלילות שיער במקום של השביל וליצור במידת הצורך גם פוני מלא יותר.

  MICROLINE:

  יחדת ה”מיקרוליין” גדולה ומלאה יותר מהקודמות (מידות 16cm-14cm) תפקידה למלא שיער לבעלות שיער דליל במיוחד בחלק העליון של הראש ובאזור הפוני כאשר המראה המתקבל הוא שיער שופע מלא וצעיר.

  היתרונות שמציעה היירדרימס בשיטות אלו מושלמות ומתחברות לשיער הטבעי על ידי חיבורים קטנים ולא מזיקים לשיער, כך שכמות השיער הטבעית לא מידללת.

  יתרון נוסף שביחידות שיער אלו אפשר לשלב את שיער הלקוחה בתוך תוספת השיער.

  כיוון שהתוספות שיער של “היירדרימס” מגיעות בצורה של רשת דקה ועדינה הקרקפת נושמת ומאווררת כך שצמיחת השיער לא נפגעת וזאת גם הסיבה שאפשר להציא ולשלב את שיער הלקוחה עם התוספת מה שנותן מראה מלא וטבעי.

  תוספת שיער לחלק העליון מגיעה בגדלים שונים כאמור לעייל לשם התאמה לחומרת הדלילות של כל אחת ואחת, תוספת השיער מורכבת על גבי רשת דקה בלתי נראית ומאווררת לשם מניעת הזעת יתר, המראה המתקבל הוא טבעי ולא פאתי, קלה

  לחפיפה עצמית ולסידור עצמי בבית ללא תלות במעצב השיער, הטכנולוגיה הזאת היא מהמתקדמות הקיימות בשוק תוספות השיער וכרגע הכי נכונה ופרקטית.

  תוספות השיער מגיעות במגוון צבעים רחב וכן בשילוב פסים או גוונים לפי התאמה ומכיוון שאפשר להוציא את שיערך הטבעי מתוך הרשת השיער שלך מתערבב עם התוספת ומתקבל מראה טבעי עשיר מלא ואופנתי.

  השיער באיכות גבוה והוא עשוי 100% שיער אדם טבעי רך ונעים.

  לסיכום נמנה את היתרונות של תוספות השיער למילוי שיער דליל:

  • תוצאה מיידית של שיער מלא ויפה.
  • הוספת נפח ואורך לשיער דליל.
  • קל לטיפול ולסידור בבית בשיטת WHASHַַ&GO .
  • מראה אופנתי וצעיר.
  • הסתרה מיידית של בעיית דלילות בשיער.
  • מראה טבעי עם 100%שיער טבעי ואיכותי.

  להתאמה ויעוץ מספרת עופר בן חגי 03-6702526 המתמיד 30 רמת גן.